Nasz dom spotkań w ostatnich latach „upiększaliśmy” poprzez remonty od środka. Wyremontowaliśmy 2 sale, doczekaliśmy się nowoczesnej kuchni , tylko straszyła jeszcze ta sień.

Ale już tak nie jest. Otóż  firma ARNI-BAU Arnold Kraska wykonał w ramach funduszu sołeckiego usługę wyremontowania sieni. Różnica jest ogromna. Zabudowana została wnęka pod schodami, gdzie będziemy mogli trzymać takie podręczne przedmioty:miotły, wiadra itp., została położona boazeria sufitowa, wyrównane , wytynkowane i pomalowane ściany, na podłodze położone płytki.

DSC05502 DSC05501 DSC05503 DSC05504 DSC05545 DSC05550

 

Kolory , które wybraliśmy według ludzi , którzy już byli w środku są ładne, są jasne i rzeczywiście pomieszczenie wydaje się takie bardziej przestrzenne.

DSC05618 DSC05617 DSC05616 DSC05615

Jeszcze w najbliższych dniach zostaną zrobione przez Piotra Grygę gratisowo nowe deski garderobiane oraz zostaną odnowione 2 schodki , które są widoczne w sieni- to obiecali mi wykonać  także gratisowo Państwo Grohs.

Remont sieni kosztował 6339.14

Dziękuję przede wszystkim Arnoldowi Kraska i jego ekipie za bardzo staranne i bezproblemowe wykonanie usługi, dziękuję Romkowi Jeziorowskiemu, któremu Arnold zlecił  wykonanie drzwi na zabudowaną ścianę oraz za zabudowę skrzynki prądowej za jak zwykle perfekcyjne wykonanie. No i oczywiście wielkie dzięki z góry Piotrowi Gryga oraz Stolarstwu Grohs za prace , które za chwilę będą wykonywać.

 

 

 

 


Comments are closed