W piątek 23.09.2016 r. o godz. 16:00 odbędzie się u nas zebranie sołeckie z udziałem jak zwykle władz gminy.

Najważniejszym punktem będzie wybór i przegłosowanie zadań do realizacji z funduszu sołeckiego na 2017 r.

Nasze sołectwo ma do dyspozycji kwotę 20 800,23 zł.

To dużo , ale zbyt mało na to co chcę z Radą sołecką Wam zaproponować.

Myślę ,że nie powinno być zdziwienia , bo tak naprawdę to w zeszłym roku obiecaliśmy ,że będziemy chcieli wykonać dalej oświetlenie , jeżeli nic innego ważniejszego się nie wydarzy.

… i tak zgodnie ze złożoną obietnicą zaproponujemy Wam ,żeby przegłosować kolejną „ nitkę oświetlenia” tym razem na Pustkowiu ( projekt + wykonanie oświetlenia).

Dzięki Marianowi mamy już rysunki , ale czekamy jeszcze na wycenę. Byłam już na małych negocjacjach u Pani Burmistrz. Walczymy…. i wierzymy ,że będzie dobrze i wszystko się uda.

Proszę wszystkich mieszkańców o przybycie na zebranie , być może macie jeszcze jakieś inne propozycje, jeżeli tak to proszę zgłoście je przed zebraniem, żebyśmy to mogli sprawdzić i przedyskutować, by na zebraniu poszło już wszystko sprawnie. My jednak uważamy ,że na chwilę obecną oświetlenie jest najważniejsze i bardzo by nam zależało, żebyście przychylili się na zebraniu do tej naszej propozycji.

W roku 2018 mamy w planach wykonać oświetlenie pozostałej nitki ul. Dobrodzieńskiej  czyli m.in.okolice posesji Państwa Sklorz- Grohs, zjazd na ul. Górną  i  pewnie coś jeszcze, ale to dopiero wychodzi przy wstępnym  projektowaniu.

Przypominam ,że do końca tego roku rozświetlona zostanie  10 lampami ulica Bzionkowska i kawałek ul. na Bielowiec.

 

 

 

 


Comments are closed