Co jest załatwiane dla naszego sołectwa w Urzędzie Gminy ?

                    rodziny z ul. Dolnej proszą o tablicę – kierunkowskaz , który miałby stanąć na Bzionkowie,  który informowałby,że właśnie w tym niejscu można dojechac do Rzędowic na ul. Dolną do danych numerów  - sprawa będzie załatwiona pozytywnie

                    rozjeżdżana jest ulica Łąkowa przez ogromne samochody z Nadleśnictwa lub firm współpracujących z Nadleśnictwem. Będzie postawiony znak ograniczający zakaz wjazdu dla pojazdów o rzeczywistej masie ponad . ?.. ton.

                    Zgłoszone zostało w Gminie  ,że już 2-gi raz nie zostały zabrane śmieci z koszy stojących na przystankach. Otrzymałam odpowiedź, że prowadzone są rozmowy z Firma Strach o opróżnianiu tych koszy i napewno będą  opróżniane albo przez nich albo przez naszą Komunalkę.

Dziękuję wszystkim zgłaszającym

Zawsze powtarzam, ja mogę 10 razy przejechać obok ważnego dla kogoś problemu i ja go nie zauważę,bo w danym miejscu nie mieszkam, nie mnie on przeszkadza- dlatego cenię sobie te podpowiedzi i zawsze jeżeli tylko będzie to w mojej mocy pomogę.

Jeśli chodzi o  ważne sprawy sołeckie, które są załatwiane poza mną , bez mojej wiedzy  to tu proszę na moją pomoc nie liczyć nawet w najmniejszym stopniu.


Comments are closed