Ciche ,spokojne Rzędowice…

Owszem w ciągu dnia. Szkoda ,że wieczorem i nocą niewyżyci amatorzy czterech i dwóch kółek dewastują i niszczą to, o co mieszkańcy dbają, by także im-  TYM WANDALOM, żyło się lepiej…

Szanowny kierowco, jeżeli rozrywa Cię adrenalina , a mózg rozsadza głupota to zapraszam po miotłę .Może któregoś ranka jak się obudzę , będę mile zaskoczona porządkiem w wiosce jaki w ciągu nocy zrobisz tą miotłą zamiast niszczyć zieleń ,o  którą pewno nie Ty się troszczysz. Popatrz czasami wjeżdźając do wsi jak starsze kobiety, które mają już prawo odpocząć nie odpoczywają, tylko plewią te nasze zawsze przez nie zadbane skarpy, bo chcą żeby było pięknie , a Ty pod wpływem chwili chamsko rozjeżdźasz trawnik robiąc same koleiny.

A teraz parę słów do Ciebie – wielki smakoszu złotego trunku w zielonych butelkach o nazwie PERŁA – ile Ty masz lat?  Jeżeli w sklepie sprzedają Ci piwo , to zakładam że jesteś pełnoletni , a to oznacza ,że chyba mamusia i tatuś, albo współmałżonek nie będą krzyczeli ,jeżeli wypijesz sobie piwko w domu. Ale nie- Ty do domu nie umiesz już dojść , Ty musisz „wyszłopać” je w drodze, a potem jak kukułka podrzucać do rowu wzdłuż ulicy Leśnej. Jak myślisz , kto to posprząta ? Jeśli uważasz ,że sołtys to się grubo mylisz.

Jeżeli macie odwagę się ujawnić ,prześlijcie mi Wasze zdjęcia …chętnie je opublikuję.

DSC04230 DSC04229 DSC04227 DSC04228 DSC04226 DSC04224 DSC04223 DSC04222

 

 

 

 

 

 


Comments are closed