Z takimi życzeniami od naszych strażaków do Waszych domów zawitały Jessica Wildau i Wiktoria Dylka rozprowadzając kalendarze strażackie na 2015 rok. Zostały one wykonane według naszego pomysłu- tłem do kalendarza i życzeń stała się nasza flaga sołecka. Jak zwykle ta akcja wyszła bardzo dobrze. W takim geście podziękowania złożyliście drobne kwoty, z których uzbierało się aż 1062  zł . To nowy rekord.

A w tym roku dziewczyny zbierały na nowe dresy, które zostaną zakupione dla naszej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Kwota ta na pewno pokryje znaczną część tego wydatku. Dresy , które nasze „młodziki” mają są już stare, bardzo sprane i niechętnie są ubierane na zawody. W końcu młodzież reprezentuje nasze sołectwo i powinni wyglądać ładnie .

Rozdaliśmy 70 kalendarzy . Do skarbnika OSP wpłynie kwota 722 zł- odjęliśmy koszty wykonania kalendarzy i drobną kwotę- nagrodę na kino dla Jessici i Wiktorii, za to ,że przez kilkanaście dobrych godzin  rozprowadzały kalendarze.

Wszystkim ,którzy zawsze wspierają i rozumieją na czym polegają takie inicjatywy  , pochwalą za nowe pomysły , przekażą pieniążki, nie zamykają drzwi przed nosem  w imieniu naszych druhów bardzo dziękuję. 

DSC05646 DSC05644

 


Comments are closed