W sobotę 10.01.2015r. odbyło się zebranie członków OSP Rzędowice. Jak zwykle przybyli prawie wszyscy druhowie, gościła także Pani Burmistrz,  druh Ewald Zając,Komendant Gminny druh Erwin Dziuba oraz Piotr Wiendłocha- pracownik Urzędu Gminy, który współpracuje z jednostkami OSP. Takim miłym niespodziewanym gościem był Komendant Powiatowy z Olesna druh Wojciech Wiecha.

Zarząd przedstawił zrealizowane zadania w 2014 roku, rozliczenie finansowe oraz plany do realizacji na 2015 rok, odpowiedział na zadane pytania oraz sam zadawał pytania przede wszystkim Komendantowi Powiatowemu na temat sprzętu czy dalszego doposażania jednostki.

Na zebraniu także Klaudiusz Kandora złożył rezygnację z funkcji Naczelnika ( powód podany: niemożność  sprawowania powierzonych obowiązków z powodu częstych wyjazdów).

I tak w dniu 19.01.2015 roku Zarząd OSP w składzie : Norbert Wildau, Rudolf Ochman, Eugeniusz Sklorz i Rajnold Zając powołali uchwałą zgodnie z § 40 statutu OSP Rzędowice nowego Naczelnika – wieloletniego , doświadczonego druha. A jest nim  JOACHIM KOMPAŁA

Panie Naczelniku  najpierw dziękujemy za chęć jeszcze większej niż dotychczas pracy dla jednostki OSP,- jesteś WIELKI pod każdym względem!!!  A cóż Ci życzyć ?- siłę masz , pomysłów mnie nie brakuje – więc razem wspólnie damy radę , a z resztą sobie na pewno poradzisz. Jestem pierwsza w kolejce , która bardzo  w Ciebie wierzy oraz wiem ,że Zarząd w wyborze się nie pomylił.

DSC05652 DSC05649 DSC05648

 


Comments are closed