W dniu 20.02.2015 r. odbyło się zebranie wyborcze  Sołtysa i Rady Sołeckiej  sołectwa Rzędowice. W zebraniu wzięło udział 51 osób. A  oto kogo wybraliśmy:

Sołtys  EWA WILDAU

Rada Sołecka : MARIA KOMPAŁA,  ŁUCJA KURC,  MARIAN SACHA,  NORBERT WONSIK

Dziękuję za zaufanie dla mnie i powierzenie mi sołectwa na kolejną kadencję – jednak przypominam ,że będzie to moja druga i zarazem ostatnia kadencja sołtysa . Dziękuję także nowej Radzie za zgodę na  taką oficjalną pracę dla wszystkich mieszkańców. Wierzę,że razem także z naszymi organizacjami uda nam się utrzymać sołectwo na wysokim poziomie.

Na zebraniu także podsumowałam moją  poprzednią kadencję. Było tego dużo , ale tyle się u nas działo przez te 4 lata. Ja rozliczałam się przed  Wami , wiec powinnam rozliczyć się  skrupulatnie i tak też to przedstawiłam , a że starałam się być wszędzie, to też przedstawiłam wszystko: poprzez projekty, nasze organizacje ,fundusze, kaplicę -bo to przecież wszystko nasze sołectwo . Uważałam także, że było wiele zbiórek przeprowadzonych przeze mnie lub np. strażaków: pieniędzy, złomu i mieliście prawo dokładnie wiedzieć na co poszły dane kwoty, ponieważ mieszkańcy nie biorą udziału w zebraniach rozliczeniowych straży, oraz bardzo nielicznie w zebraniach MN i Stowarzyszenia . Poprzedni sołtysi każdego roku zdawali relację ze swojej  pracy za dany rok . Teraz sołtysi robią to raz na 4 lata więc musiało być długo.

Całe podsumowanie można przeczytać w temacie : Podsumowanie kadencji sołtysa za lata 2011-2015 (trzeba kliknąć i poczekać ok. 10 sekund, zanim otworzą się wszystkie strony skanu).

Szanowni mieszkańcy !!! Was na tę nową kadencję proszę o wyrozumiałość i dalszą pomoc. Ja obiecuję robić to co robiłam do tej pory; czyli utrzymać sołectwo na wysokim poziomie, zawsze rzetelnie rozliczać się z wykonanych zadań i kwot, które ewentualnie będziemy zbierać, ściśle współpracować z naszymi organizacjami oraz pomóc każdemu z  Was, jeśli nastąpi taka konieczność.

 … reszta , nie zależy już tylko ode mnie…. proszę postarajmy się wszyscy , bo kiedyś to piękne , nasze sołectwo przegra… a to wierzcie mi dotknie każdego z nas . Jeszcze raz powtórzę, to co powiedziałam na zebraniu- My jesteśmy oceniani jako sołectwo bardzo wysoko już od dobrych kilku lat. Proszę nie niszczmy tego .

 

 

 

 

 

 

 


Comments are closed