Szanowni mieszkańcy

23.08.2015 r. będziemy organizowali już po raz XII festyn ” Wszystko swojskie”. Każde takie przedsięwzięcie to ogrom pracy. Dlatego w swoim imieniu oraz wszystkich organizatorów proszę Was jak co roku o wsparcie i pomoc przed festynem oraz w trakcie trwania festynu.

Zaplanowaliśmy w piątek 21.08 o godz 16.00 posprzątanie centrum wsi – im będzie nas więcej tym szybciej pójdzie, w sobotę 22.08 o godz 13.00 Panów proszę o pomoc przy stawianiu namiotów.

Proszę także aby osoby , które zawsze upiekły ciasta i pomagały przy obsłudze stoisk , aby i w tym roku pomogły. To jest nasze wspólne święto, więc pokażmy ,że potrafimy się i bawić , ale także wspólnie jak jest potrzeba zorganizować się . Zawsze nam to pięknie wychodziło , więc wierzę ,że i w tym roku będzie dobrze.

Zwracam się także do naszych sponsorów, którzy wspierają naszą loterię. Bardzo na Was liczymy i bardzo to co przekazujecie doceniamy. Pamiętajcie o nas i w tym roku.

A już dziś zapraszam wszystkie osoby, które będą pomagały przy festynie w obojętnie jaki sposób w poniedziałek 24.08 na festynowe poprawiny.

 

 

 

 


Comments are closed