Nadszedł już czas , by pomyśleć o wycieczce sołeckiej na przyszły rok. A ,że życzeniem zdecydowanej większości było zorganizowaniem wycieczki dłuższej – no to macie – nie jeden , ale zaraz trzy dni. Proponuję Wam tym razem Tatry -nasze najpiękniejsze polskie góry, ale także zahaczylibyśmy o niezwykły Słowacki Raj oraz piękne Pieniny.

Na razie jest to plan na 80% , myślę ,że cena na 95 %, jednak ostateczny zarys będzie wiadomo gdzieś na wiosnę.  To co zaproponowałam na pewno zrealizujemy, być może będzie coś więcej, wszystko zależy od wielkości grupy , no i oczywiście kondycji oraz ostatecznej ceny np. biletów w 2016 r. . Program jest bardzo bogaty, starałam się wyszukać takie największe ” hiciory” Podhala i Pienin. Ja osobiście z rodziną wszystkie te miejsca zwiedziłam i dlatego wiem ,że to warto je zobaczyć. Jak przeczytacie to zobaczycie ,że program jest tak ułożony ,że  jest jak to się mówi i dla ciała i dla ducha.

Wierzę ,że nazbiera się super grupa jak zresztą każdego roku, a reszta musi się udać. Naszym wielkim atutem jest to ,że wszystko płacimy od ręki, więc w razie niepogody zmieniamy plany i bez problemu wybieramy inną atrakcję. W tym roku jedynie muszę dokonać najpóźniej w styczniu  rezerwacji noclegów ,posiłków oraz biesiady i tu muszę część kosztów wcześniej zapłacić- dlatego proszę Was o przemyślane uczestnictwo w wycieczce. Jedynie wypadki losowe będą usprawiedliwiały rezygnację.

Proszę bardziej wziąć pod uwagę termin 15-17.07.2016. Termin czerwcowy to weekend z Bożym Ciałem i wszędzie będą tłumy, a i koszty noclegów mogą poszybować w górę.

…. teraz już tylko zapraszam do zapoznania się z plakatem…

20150914103852789 <—-KLIKNIJ,ABY OTWORZYĆ


Comments are closed