W dniu 09.01.2015 r. o godz 18.00 odbyło się zebranie sprawozdawczo -wyborcze OSP Rzędowice.     W tym dniu zakończyła się też 5-letnia kadencja Zarządu oraz Komisji Rewizyjnej wybranej na lata 2011-2015.

W zebraniu uczestniczyli druhowie, MDP , Pani Burmistrz, prezes  i sekretarz Zarządu Gminnego, sołtys oraz gościnnie przyjechał także Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej kapitan Wojciech Wiecha.

DSC07223 DSC07222 DSC07221

 

Obecny jeszcze Prezes Norbert Wildau przedstawił osiągnięcia jednostki za lata 2011-2015, przeczytał szczegółowo kwoty pozyskane z zewnątrz i bezpośrednio przez jednostkę oraz złożył podziękowania

Pełny tekst podsumowania kadencji Prezesa za okres kadencji publikujemy poniżej

20160108071854464 <—– KLIKNIJ, ABY OTWORZYĆ.

Co jednostka wypracowała i co zakupiła sami przeczytaliście . Czy było dobrze ?

Otóż padło stwierdzenie ,że wśród małych jednostek są rekordzistami w pozyskiwaniu środków. Robiąc to zestawienie nie liczyliśmy ,że aż tyle tego było. I dużo pozyskują , ale i mądrze wydają .

Odchodzący Zarząd zrobił naprawdę wiele,kilkakrotnie podkreślono ,że bardzo dobrze dogaduje się z Urzędem Gminy, umie bronić swojego zdania i mówi jak coś się nie podoba prosto w oczy, więc nie było zdziwienia ,że także ich jako kandydatów podano pod głosowanie na kolejną kadencję. Są niewielkie zmiany. Oto nowy  5- cio osobowy Zarząd który został wybrany.

NORBERT WILDAU  – PREZES

JOACHIM KOMPAŁA – NACZELNIK

RUDOLF OCHMAN – SKARBNIK

ANDRZEJ ZACHA  – SEKRETARZ

RAJNOLD ZAJĄC – GOSPODARZ

Komisja Rewizyjna – Klaudiusz Kandora – przewodniczący, Andrzej Macioł – sekretarz         i Łukasz Gaida – członek

W imieniu swoim i wszystkich mieszkańców życzę nowo wybranemu Zarządowi , ale także wszystkim pozostałym wspaniałym druhom wiele siły , determinacji w dalszym rozwoju jednostki.Pamiętajcie ” Sukces to drabina, po której nie sposób wspinać się z rękami w kieszeni”. Życzę  dalszej dobrej współpracy z sołtysem i pozostałymi organizacjami sołectwa oraz proszę Was pomagajcie nam dalej we wszystkim w tych prostych , ale jakże ważnych zadaniach, bo przecież …..

Strażacy są twar­dzi dla siebie, ale wrażli­wi na pot­rze­by dru­giego człowieka. 

 

 

 

 

 


Comments are closed