Szanowni mieszkańcy próbowałam zgodnie z Waszym życzeniem zorganizować wyjazd wycieczkowy więcej niż na jeden dzień. Mieliśmy zwiedzić Tatry polskie, słowackie i Pieniny. Szczerze od początku byłam pewna ,że to raczej nie wyjdzie przede wszystkim ze względów cenowych, bo jak z rodziny jadą 2-3 osoby to już się robi niezła sumka, a wiadomo jeszcze ze sobą też trzeba coś zaskórniaków zabrać.Byli chętni oczywiście , ale niestety na tę ilość cena musiałaby jeszcze wzrosnąć i stwierdziłam ,że nie ma sensu iść w to dalej.

Zmieniam miejsce i proponuję Wam wyjazd jednodniowy do Krakowa. Te jednodniowe wycieczki zawsze pięknie nam wychodziły , więc wierzę ,ze i tym razem będą chętni i wszystko nam się uda.

Termin musiałam tym razem dopasować i do wakacji , i do naszych prywatnych planów wyjazdowych zaraz na początku lipca, a potem to już żniwa, więc pojedziemy w święto Piotra i Pawła 29.06.2016 r.

Oczywiście jak zwykle szukałam miejsc atrakcyjnych – tych znanych i mniej znanych. I myślę ,że się udało. Nie ma Krakowa bez Wawelu, bez Starego Miasta, ale reszta to już atrakcje , w których zapewne niewielu z Was było. Mamy już bardzo miłą Panią Przewodnik, z którą od kilku dni korespondowałam i układaliśmy wspólnie program. No jeszcze nigdy z takim wyprzedzeniem nie było tak bardzo  wszystko doprecyzowane jak teraz – niesamowita Pani , bardzo miła i bardzo pomocna.

Koszt wycieczki jak zwykle po kosztach, Kraków jest miastem drogim – i tak nie liczyłam ,że uda nam się pojechać w takiej cenie . Mam tylko nadzieję ,że bilety w ciągu kilku tygodni nie wzrosną.

Szczegóły na plakacie – decyduje kolejność zgłoszeń . W Krakowie musimy być na 8.30, zaś wyjeżdżać z Krakowa będziemy o 20.30. Będziemy też jedli obiad w Krakowie – koszt w granicach 25 zł, ustalę znowu 2 wersje i każdy zdecyduje co chce jeść czy ewentualnie kupi sobie coś na własną rękę.  Dokładne szczegóły jak zwykle bliżej wycieczki

20160203125524963 <—- KLIKNIJ,ABY OTWORZYĆ!


Comments are closed