W sobotę 18.06.2016 r. o godz 10.00 na boisku sportowym w Dobrodzieniu odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Tym razem gospodarzem zawodów zgodnie z listą alfabetyczną była OSP Bzinica. Ogółem 8 jednostek OSP z naszej gminy wystawiło łącznie 12 drużyn, które walczyły w 4 kategoriach.

OSP Rzędowice wystawiło 2 drużyny, które w następujących składach zdobyły następujące miejsca.

MDP chłopcy w składzie : Martin Krafczyk, Denis Dudek, Michał Kareciński, Denis Morawiec, Dominik Krafczyk, Emanuel Zając, Patryk Grohs , Wiktoria Dylka, Patryk Sacha i Szymon Zacha wywalczyli II miejsce i zdobyli talon do wykorzystania dla jednostki za 150 zł. Dowódcą tego składu była Jessica Wildau.

Grupa A męska w składzie : Andrzej Macioł, Adrian Kompała, Mateusz Wildau, Karol Zając, Marcin Ryszka, Martin Zając, Mateusz Zając i Piotr Gryga wywalczyli IV miejsce na 8 drużyn w tej grupie startujących. Dowódcą tego składu była druhna Sara Zacha.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział w zawodach i  reprezentowanie naszej jednostki .

 


Comments are closed