To już w poniedziałek 07.08 rusza nasz projekt ” Mali i duzi rozkręcają Rzędowice”

Na samym początku chcę Wam BARDZO PODZIĘKOWAĆ  za wielkie zainteresowanie. Mamy pełne listy uczestników, zarówno na zajęcia świetlicowe dla dzieci jak i na wycieczkę do Opola. Pięknie,że skorzystało z zaproszenia wiele osób, które ” stały tak trochę na uboczu”-super ,że będziecie z nami.

Za całe przygotowania do rozpoczęcia zajęć oraz taki patronat nad przebiegiem projektu oraz  za jego poprawne rozliczenie będą oczywiście odpowiadali organizatorzy czyli Pani Elżbieta Sacha i Ewa Wildau.

Organizatorzy jednak nie wszędzie będą aktywni, bo to Wy rodzice, dziadkowie macie być blisko swoich dzieci, wnuków.  Od poniedziałku do piątku zawsze jakaś grupa mam , dziadków będzie sprawowała opiekę nad dziećmi i razem się z nimi bawiła.

A co nas czeka ? Otóż na razie zajęcia świetlicowe- konkursy, zabawy z animatorem, nagrody, pyszne poczęstunki, spotkania z policją , strażakami, przygotowywanie sałatki, spacer po Rzędowicach , a w piątek wyjazd do Giprolu i zabawa w gospodarstwie agroturystycznym.

1.”Nasze ciało mało giętkie jest , dlatego wyginać będziemy się”

2.”Poznaj naszą okolicę, poznaj piękne Rzędowice” 

3″Robimy sałatki dla dziadka i babci „

4.”Zwiedziliśmy naszą okolicę- to teraz artystycznie pokażemy nasze Rzędowice”

5.”Ekologii się uczymy, w kukurydzy się gonimy”

 

… a we wrześniu druga część projektu czyli wyjazd osób dorosłych do Opola.

Od poniedziałku do czwartku zajęcia będą trwały od godz. 9:00 – 13:00.  Prosimy ,by rodzice punktualnie przyprowadzili swoje dzieci i  zawsze odebrali je o 13:00.

Życzymy Wam wszystkim uczestnikom dobrej zabawy !!!

 

 

 

 


Comments are closed