Szanowni Mieszkańcy !!!

Od 8 lat opisywałam na stronie www.rzedowice.pl  wszystkie ważne sprawy dotyczące naszego sołectwa. Praktycznie co się działo , co remontowaliśmy, kiedy się bawiliśmy – można na niej znaleźć. Bardzo mi zależało , by ta strona była dalej prowadzona. Uważam ,że to taka nasza bardzo szczegółowa  ” elektroniczna kronika” w której jest mnóstwo informacji, do których może sięgnąć każdy mieszkaniec i każdy gość strony. Za kilka lat pewnych spraw, nie mówiąc już o szczegółach się nie pamięta. A tutaj zawsze można wejść i szybko coś odszukać. 

Niedawno usłyszałam , że strona dalej będzie, z czego się bardzo ucieszyłam. W najbliższych dniach przekażę wszystkie informacje dotyczące dalszego  jej prowadzenia.

Na koniec chciałam Wam wszystkim bardzo podziękować za to ,że mogłam pisać dla Was. Poświęciłam mnóstwo czasu , ale sprawiało mi to wiele przyjemności. Z radością przekazuję stronę moim kolegom. Wiem ,że mają bardzo ambitne plany na rozwój naszego sołectwa, więc tym bardziej super, że będziemy na bieżąco wiedzieli co się dzieje.

Jeszcze raz za wszystko dziękuję !!!   Ewa Wildau

 


Comments are closed