W piątek 22.06.2018 pod wieczór przyjechali do nas Waldemar i Wojciech Łania. Wracali po pracy z nad morza i po drodze wstąpili dokładnie zobaczyć kaplicę oraz prace , które maja wykonać. Weszli na wieżę ,pomierzyli wszystko. Ustaliliśmy, gdzie będzie skrzynka,że ma być wkuta w ścianę , w którym oknie wieży zamontują antenkę , by pilot dobrze ściągał i jeszcze kilka ważnych kwestii.

Wstępnie mieli przyjechać już w poniedziałek 25.06.2018 . jednak ze względu ich planów urlopowych i prac , które musieliby dla naszej kaplicy ( zawieszenie i serce dzwonu ) na szybko wykonać , stwierdziliśmy,że na”wariata” nikt dobrze  na tym nie wyjdzie.

Ostatecznie mamy zapewnienie ,że zaraz po 10.07 przyjadą do nas i wszystko zrobią.

Dobrze się stało ,że do nas dotarli osobiście, bo na miejscu zostały wykonane szczegółowe pomiary , posprawdzane fazy prądu ,obecne  zawieszenie i ustalone wszystkie szczegóły. My także utwierdziliśmy się w przekonaniu ,że oddajemy te prace w dobre ręce długoletnich fachowców .

Przed długim ,nocnym  czekającym ich powrotem na podkarpacie poczęstowani zostali jeszcze kolacją i oczywiście „zaproszeni”do szybkiego powrotu do Rzędowic na konkretne już wykonanie prac.

 

 


Comments are closed