Szanowni mieszkańcy w niedzielę 21.08 odbędzie się nasz 13-ty już festyn „Wszystko swojskie”.

W związku z tym wydarzeniem proszę Was o pomoc przy organizacji. Wiadomo jest nas mała grupka tych głównych organizatorów do pospinania tego wszystkiego i my pracujemy i załatwiamy już od dobrych kilku dni, ale i Wy jesteście nam bardzo potrzebni, szczególnie w tych ostatnich dniach  i godzinach. Proszę pomóżcie i zaplanujcie sobie trochę czasu wolnego do pomocy. Nie odmawiajcie także , jeżeli będziemy Was prosić o pomoc ,żeby stanąć na 2 godziny przy jakimś stoisku. Nikogo nie prosimy , by stał przez cały czas. A te 2 godziny to czasami wszystko o co Was w ciągu roku prosimy.

Nasze plany to :

piątek 19.08 godz. 16:00 – sprzątanie centrum wsi

sobota 20.08 godz. 13:30 – stawianie namiotów, montaż parkietu, pomycie stołów i ławek

niedziela 21.08 godz. 10:00 – ustawienie stoisk i wszystkie końcowe prace niezbędne do rozpoczęcia festynu

Osoby odpowiedzialne za poszczególne stoiska:

Klaudia Krafczyk – ciasta, kawa, herbata ( proszę wszystkie Panie , które zawsze piekły ciasto na festyn , by i w tym roku też upiekły i  przyniosły swoje słodkości w niedzielę na godz. 10:00).

Edyta Wonsik - frytki , zapiekanki, bigos

Norbert Wildau -OSP – napoje, piwo

Ewa Wildau - grill

Rodz. Sacha - loteria ( dodatkowe kartki z prośbą do mieszkańców pojawią się na tablicach ogłoszeń)

Nad całością czuwa sołtys, który ma dodatkowo -zespoły, prowadzenie, dodatkowe atrakcje festynowe , rozliczenia w trakcie festynu, zezwolenia i inne różne sprawy.

Proszę także wszystkie nasze ” złote rączki” , abyście o nas pamiętali, bo bez Was Szczęśliwy los nie byłby tak atrakcyjny. Liczymy na Was jak co roku.

Jeszcze raz proszę – pomóżcie , każda para rąk w tych ostatnich dniach się przyda.

W poniedziałek zaś wszystkich , którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia festynu zapraszam w imieniu głównych organizatorów o godz. 17:00 na poczęstunek ” po festynie” i spędzenie kilku chwil razem już bez nerwów i na luzie.

 

 

 


Comments are closed